Depilacja IPL+RF


Depilacja IPL+RF

Gładka piękna skóra pozbawiona zbędnych włosków na ciele to jedno. Zastanawiałaś się jak dużo czasu osiągniesz w ciągu roku kiedy pozbędziesz się niechcianych włosków na ciele?

Zachęcamy do wykonania tego zabiegu, a już po trzech zabiegach odczujesz jak życie może być prostsze bez nadmiaru włosów tam gdzie ich nie chcesz.


Urządzenie E-Light działa na zasadzie połączenia energii światła stosowanego w technologii IPL z bipolarną falą o częstotliwości radiowej RF. Działanie Fali radiowej jeszcze bardziej wzmacnia działanie światła IPL by był zabiegiem bardzo skutecznym. Takie połączenie daje bardzo dobre efekty terapeutyczne przy znacznie niższym poziomie emitowanej do skóry energii, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i w rezultacie większą satysfakcję. Efektem współdziałania  IPL i RF jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Energia IPL może przeniknąć2,5 mm, podczas gdy IPL z RF4,0 mm w głąb skóry. Oznacza to, że nie jest pochłaniana przez barwnik zawarty w ciemnej skórze jak w przypadku IPL. Zapewnia to większe bezpieczeństwo, lepszą efektywność oraz wyklucza ryzyko poparzenia

Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć tylko 30%-40% energii, reszta energii jest odbijana i załamuje się. Podczas stosowania E-Light zjawisko odbicia i załamania się fali jest znikome. Ponieważ penetracja jest głębsza i mniej energii ulega rozproszeniu można stosować mniejsze wartości energii, co w efekcie minimalizuje uczucie dyskomfortu podczas zabiegu.

E-Light to zabieg trwałego usuwania owłosienia niechcianych włosków. Polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Uzyskane efekty są bardzo zadowalające i trwałe a zabieg zabieg nie jest bolesny tak jak w przypadku tradycyjnego lasera.

Przy włosach siwych ze względu na brak melaniny nie można ich trwale usunąć .Oczywiście im ciemniejszy włos tym większa efektywność zabiegu. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie dlatego nie jest możliwe usunięcie ich podczas jednej sesji. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i właśnie one reagują na światło lasera, pozostałe włosy są w fazie uśpienia (katagen, telogen), która ma  różne okresy trwania od 3-do 8 tygodni-po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, predyspozycji.

 

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie