Likwidacja Głębszych Naczynek Laserem Diodowym na Twarzy i nie tylko


Likwidacja Głębszych Naczynek Laserem Diodowym na Twarzy i nie tylko

Popękane naczynka, pajączki, które najbardziej są widoczne na twarzy zazwyczaj są genetycznie przekazywane z pokolenia na pokolenia. Bardzo często nabywamy je w dłuższym procesie niewłaściwie stosowanej diety ubogiej w witaminy i minerały. Kruche naczynka pękają po większym wysiłku fizycznym oraz od nawet kilku kilogramowej nadwagi.
Dziś wychodząc naprzeciw osobom borykającym się z takim właśnie problemem
możemy zaoferować najnowszą technologie by uzyskać efekt estetyczny w obrębie twarzy i ciała.

Zazwyczaj jeden zabieg wystarcza w przypadku kilku małych naczynek. Przy większej ilości naczyń oraz ich zadawnionym powstaniu potrzeba od 2-4 wizyt.


Nasza propozycja to Najnowszy Laser Diodowy do zamykania naczynek,pajączków na twarzy,
kończynach dolnych,podudziach,oraz innych częściach ciała

Laser diodowy Vascu-Master to najnowsza technologia pozwalająca na bezbolesne zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych.

To najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problemem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Laser diodowy VascuMaster gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek o określonej wielkości na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała. Hemoglobina jako chromofor pochłania światło laserowe, co skutkuje podgrzaniem oraz zamknięciem rozszerzonego naczynia bez uszkodzenia otaczającej skóry.

Długości fali 980nm jest jedną z najlepiej pochłanialnych przez hemoglobinę, dzięki czemu zabiegi są bardzo skuteczne. Czas trwania impulsu do 300 ms pozwala na zamknięcie nawet głęboko położonych naczyń Dochodzi do zamienienia jej w ciepło, które niszczy naczynia w efekcie tzw. fototermolizy. Metoda ta jest bezpieczna nie pozostawia blizn i nie wyłącza pacjenta z codziennych obowiązków.

 

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie