Redukcja Naczynek oraz Rumieni na Twarzy Laserem IPL


Redukcja Naczynek oraz Rumieni na Twarzy Laserem IPL

Laserowe usuwanie rumieni i naczynek

Trądzik różowaty w początkowej fazie występuje w formie rumienia na policzkach, nosie, brodzie oraz czole. Skóra jest zaogniona i przesuszona. Dochodzi do ciągłego łuszczenia naskórka. Jest to znak, że powinniśmy już na tym etapie skorzystać z wysoko wyspecjalizowanych zabiegów by ukrócić ten niekorzystny dla cery stan. Bardzo często skóra reaguje również w taki sposób na skutek alergii pokarmowej. Przyczyną powstania może być obciążenie genetyczne oraz nadciśnienie tętnicze.

Zauważono również zbieżność Trądziku różowatego z chorobami żołądka i zakażeniem bakterii HELICOBACTER PYLORI.


Usunięcie objawów Rumienia jest możliwe jedynie przy bardzo dobrej współpracy pacjenta z kosmetologiem. Oprócz profesjonalnych zabiegów bardzo ważna jest profilaktyka domowa, czyli odpowiednia pielęgnacja cery naczynkowej oraz dieta bogata w wit C oraz oxydanty.

Zabieg zamykania rumieni i naczynek przebiega następująco: E-Light emituje wiązkę promieniowania o odpowiednio dobranej długości fali. Jest ona pochłaniana przez hemoglobinę, czyli czerwony barwnik krwi. Kiedy krew osiągnie odpowiednią temperaturę zostaje zniszczona ścianka naczynia, a następnie usunięta z organizmu – rumień, pajączek znika.

Zabieg zamykania rumieni naczynek nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Jest to także metoda bezbolesna, jednak w momencie „strzału” laserem możliwe jest odczuwanie lekkiego ukłucia lub pieczenia. Po zabiegu możliwe jest wystąpienie lekkiego, obrzęku lub rumienia w miejscu, w którym naczynko było wyjątkowo duże

Zazwyczaj najlepsze rezultaty uzyskujemy w terapii 3-6-ciu zabiegów.
Po zakończonej terapii światłem konieczne jest przeprowadzenie zabiegów odbudowujących
płaszcz lipidowonaskórkowy skóry oraz zabiegi z ustabilizowaną wit C

 

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie