Kriolipoliza


Kriolipoliza

Oporny tłuszczyk uwielbia każdy brzuszek, boczki brzuszka oraz nasze plecki, szczególnie dolny odcinek pleców i pobocza naszego kręgosłupa. Dieta, ćwiczenia nie pomogły usunąć uciążliwego tłuszczyku więc może warto sięgnąć po bardziej profesjonalne metody w walce z naszym niechcianym towarzyszem na naszym ciele.

Przedstawiamy Wam najlepszą metodę usuwającą tkankę tłuszczową, która znika bez większego wysiłku i ćwiczeń. Kriolipoliza, bo o niej mowa, to jest to co kochamy najbardziej. Głowica do zamrażania tłuszczu. Tłuszcz nie ma szans.


Eliptyczny kształt głowicy do kriolipolizy sprawia, że dopasowuje się do wszystkich obszarów pracy. Zabieg ten polega na miejscowym niszczeniu tkanki tłuszczowej poprzez zastosowanie niskiej temperatury. Po przyłożeniu głowicy do skóry, w centralnej jej części zasysany jest fałd skóry wraz z tkanką tłuszczową. Biegunowo ułożone elektrody intensywnie schładzają tkankę. Schłodzenie tkanki do około 8*C powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy – kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje. Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty.

Częstotliwość zabiegów 4-6 zabiegów 1 raz na m-c

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie