Wymodeluj Sylwetkę z LipoRadiologią Vinci


Wymodeluj Sylwetkę z LipoRadiologią Vinci

Nie ważne czy jesteś matką, młodą dziewczyną czy osobą, która przesadnie dba o swoje ciało Kiedy nadchodzi lato lub karnawał cały czas w głowie pojawia się taka myśl: “Moja córka, chciała pójść ze mną na plażę ale się wstydziłam”.

– Czy masz już dosyć Cellulitu?

– Nie masz czasu na ćwiczenia?

– Nie wiesz jaki zabieg przyniesie rezultaty takie jak ten?

Nowa Potwierdzona Technologia na Cellulit Bezbolesny, Bezinwazyjny Zabieg, Efekty Porównywalne do zabiegu chirurgicznego.


LipoRadioLogia VINCI to innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadiologia Vinci wyposażona została w najlepsze technologie do walki ze wszystkimi objawami cellulitu oraz nadmiernej tłuszczowej.

  • BIPOLARNA FALA RADIOWA
  • PODCZERWIEŃ I ŚWIATŁO LED
  • MASAŻ MECHANICZNY ROLKAMI
  • VACUUM

2 x głowice do zabiegów modelujących, antycellulitowych, poprawiających napięcie skóry łączące w sobie synergiczne działanie fali radiowej , światła LED, podczerwieni, mechanicznego masaży ruchomymi rolkami oraz podciśnienia.

1 x głowica frakcyjnego Rf idealna do zabiegów mocno liftingujących; pozwala na uzyskiwanie spektakularnych efektów w przypadku rozstępów, widocznych zwiotczeń tkanki łącznej na twarzy oraz ciele. Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową; przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogi VINCI II dochodzi między 0,5- 1,5 cm w głąb tkanki.

Podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek/tkanek. Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Zazwyczaj zalecamy od 10-12 zabiegów w serii.

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie