Podnieś Pośladki, schowaj brzuszek


Podnieś Pośladki, schowaj brzuszek

Obserwując Swoje Ciało zauważyłaś, że kształt pupy oraz brak jędrności pośladków wymaga poprawie? Czy wiesz, że możemy w szybki sposób pomóc Tobie i pięknie wymodelować pośladki oraz zmniejszyć rozmiar brzuszka tak byś mogła cieszyć się pięknem swojego ciała w bikini, ulubionych jeansach lub wpasować się w obciskającą, podkreślającą piękny kształt ulubioną sukienkę.

LipoRadiologia Vinci jest jedynym najnowszym rozwiązaniem modelującym pośladki, brzuszek i uda.
Technologia posiada w urządzeniu głowice do zabiegów modelujących, antycellulitowych, poprawiających napięcie skóry łączące w sobie synergiczne działanie fali radiowej, światła LED, podczerwieni, mechanicznego masaży ruchomymi rolkami oraz podciśnienia.

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową; przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogiaVINCI dochodzi między 0,5- 1,5 cm w głąb tkanki.

Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.

Zalecana ilość zabiegów 10-12 wykonywana 2 razy w tygodniu

 

Umów się na wizytę

(22) 870-44-51
Zapytanie